000000000000000000000000000000000 Elvankent Bilgisayar - Elvankent Laptop Servisi - Elvankent Teknik Servis

Elvankent Bilgisayar

Elvankent bilgisayar – Elvankent bilgisayar servisi – Elvankent teknik servis

Elvankent bilgisayar olarak 2008 senesinde kurulduk ilk başlarda ufak bir teknik servis olarak kurulan dükkanımızı zamanla internet kafe ve ardından game salonu olarak çevirdik şuan elvankent’in en iyi game salonuna sahibiz ve bu game salonunu NİTRO İNTERNET kafe olarak işletmeye devam etmekteyiz.

Elvankent bilgisayar ve elvankent nitro internet kafe adı altında işletmek de olduğumuz işletmelerimizi siz değerli müşterilerimiz sayesinde büyütmeye devam ediyoruz. Elvankentte teknik servisimiz donanımsal tüm arızaları çözerken yazılımsal da tüm sorunlarınıza tam destek vermektedir. Çalışanlarımız tüm arızalarınızı gidermek için hizmet vermektedir. Anakart tamiri, donanım takviyesi, power supply degişimi, format atımı, yazılım yüklemesi, windows yüklemesi, lisanslı program kurulumları gibi bir çok desteği vermekteyiz.

Elvankent Bilgisayar Teknik Servis

ElvankentAnkara‘da bir toplu konut alanıdır. Etimesgut ile Sincan arasında Etimesgut ilçesine bağlıdır. Emlakbankası Elvankent Konutları ile başlayan yerleşim onlarca kooperatif sitesiyle büyük bir konut merkezine dönüşmüştür. 2004 yılında bölgeye resmi olarak Atakent adı verilmiştir.

Elvankent Bilgisayar Servisleri – Elvankent Laptop Tamiri

Ankara Elvankent’in nesi meşhurAnkara Elvankent’te gezilecek neler varElvankent’te ne yenirElvankent’te alışveriş yapılacak yerler?

Ankara Elvankent’te Gezilecek Yerler

Başkent Ankara’da bulunan Etimesgut ilçesinin bir semti olan Elvankent; Atakent, Ayyıldız, Etiler, Oğuzlar, Topçu ve Yeşilova Mahallelerinden oluşuyor. Semtin nüfusu 2017 nüfus rakamlarına göre 93.550 kişidir. Semt sakinleri tarafından kısaca “Elvan” olarak da bilinir.

Elvankent Teknik Bilgisayar Servisi

Etimesgut ile Sincan arasında bulunan bu semt sakinleri tarafından şirin, sakin ve yeşil olarak adlandırılır. Yeşil olarak adlandırılmasının en büyük sebebi hem sitelerin içinde bulunan yeşil alanlar hem de karşınıza sık sık çıkan parklardır.

Modern bir semt olan Elvankent’te yerleşim genellikle yüksek binalar ve siteler çevresinde gelişmiş bulunuyor.

Elvankent Laptop Servisi – Elvankent Bilgisayar Tamiri – Elvankent Teknik Servis

Semtin negatif yanlarından biri şehir merkezine oldukça uzak olmasıdır. Semtin sokaklarında yürürken Ankara’ya (şehir merkezi) nasıl giderim sorusunu duymanız olasıdır.

Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Elvankent’e Nasıl Gidilir? – Elvankent Bilgisayar Teknik Servisi

Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Elvankent’e olan uzaklık 51.5 km’dir. Normal trafikte yol yaklaşık olarak 39 dakika sürüyor. Toplu taşıma aracı kullanılmak istendiğinde ise durum bir miktar daha karmaşık hale gelebiliyor.  Havalimanı’ndan şehir merkezine gidildikten sonra en az 2 farklı otobüse binildikten sonra Elvankent’e ulaşabiliyorsunuz. Bunun da halihazırda 39 dakika olan süreyi daha da uzattığını belirtelim.

Elvankent’te Gezilecek Yerler

Semtteki sosyal yaşam genellikle 14. Cadde etrafında gelişmiş bulunuyor. Burada kafesinden kuaförüne, bankasından restoranına, kitapçısından mobilyacısına bir çok farklı mağazayı bulabiliyorsunuz.

Bunun ardından her Etimesgut semti gibi semt sakinlerinin gittiği yerlerin başında Elvankent’e oldukça yakın olan Göksu Park’ı gelmekte. 2003 yılında kullanıma açılan bu büyük park eskiden “Susuz Göl” olarak bilinen alanın üzerine kurulmuş. Bu devasa parkta yeşil alan, piknik alanı, kafe ve restoranlara ulaşmak mümkün. Ek olarak bu parkta bulunan devasa gölde balık da tutabileceğinizi hatırlatmadan geçmeyelim.

Elvankent Tablet Tamiri – Elvankent Notebook Tamiri

Gidilebilecek bir başka yer de yine semte oldukça yakın olan Harikalar Diyarı’dır. Büyüklüğü yaklaşık 1 milyon 300 bin metrekare olan bu park Avrupa’nın en büyük parklarından biridir. Parkın içinde go-kart pisti, mini golf alanı, kaykay pisti gibi yerler bulunmaktadır. Bu aktiviteleri buralarda özgürce yapabilirsiniz.

Ayrıca semt Eryaman Tren garına oldukça yakındır. Bu sayede şehir dışına trenle ulaşım da bir hayli kolaylaşıyor.

Elvankent Laptop, Elvankent Bilgisayar, Elvankent Format, Elvankent Tamir, Elvankent Çip Değişimi, Elvankent Anakart Arızasıü

Elvankent Bilgisayar

Next Post

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir